بیمه البرز نمایندگی ساغری ارائه دهنده انواع خدمات بیمه ای

شرکت بیمه البرز نمایندگی ساغری – کد ۳۸۸۸ با بیش از ۱۰ سال تجربه آمادگی ارائه انواع خدمات بیمه‌ای از جمله

 

بیمه البرز: نمایندگی ساغری ارائه دهنده انواع خدمات بیمه ای

 

بيمه مسئوليت

بر اساس‌ قانون‌ مسئوليت‌ مدني‌ ايران‌، كليه‌افراد جامعه‌ اعم‌ ازاشخاص‌ حقيقي‌ وحقوقي‌ در قبال‌ زيان‌ و صدمات‌ وارده‌ به‌ ديگران‌ مسئول‌ مي‌ باشند و نسبت‌ به‌جبران‌ آن‌ بايد اقدام‌ نمايند بيمه‌ مسئوليت‌ مدني‌ متداول‌ بر پايه‌ مسئوليت‌شبه‌ جرمي‌ يا شبه‌ عمدي‌ است‌ كه ….‌

 

بيمه آتش سوزی

روزانه‌ ده ها مورد منازل‌ مسكوني‌،اماكن‌ تجاري‌ و صنعتي‌ در اثر عوامل‌ مختلف‌ دچار حريق‌ مي‌شوند و متحمل‌ خسارات‌ مالي‌ زيادي‌ مي‌ گردند، و ما بر اين‌ باوريم‌ كه‌ بيمه‌آتش‌ سوزي‌، مي‌تواند با جبران‌ زيانهاي‌ وارده‌ بيمه‌گذار را از نظ‌ر وضعيت‌ مالي‌ به‌ حالت‌ تعادل‌ قبل‌ از حادثه‌ برساند.

 

بيمه مهندسی

اجراي‌ موفقيت‌ آميز و به‌ موقع‌ ط‌رح‌ هاي‌ زير بنايي‌ ، عمراني‌ وصنعتي‌ و تاثيرات‌ مهم‌ اقتصادي‌ و اجتماعي‌ آن‌ ، مرهون‌ فن‌ آوريهاي‌ پيشرفته‌،تخصيص‌ سرمايه‌هاي‌ فراوان‌ و به‌ كارگيري‌ نيروهاي‌ انساني‌ كارآمد مي‌ باشد تمركز اين‌ عوامل‌ در موقعيت‌ هاي‌ مكاني‌ محدود …

 

بيمه طرح جامع خانوار

داشتن زندگي عاري از خطر ، آرزو و هدف آحاد مردم در همه اعصار بوده‌است زيرا ميل به ايمني وامنيت ،بخش تفکيک ناپذيري از ماهيت همه انسان ها مي باشد. در اين عصر آنچه اين هدف وآرزو را تحقق مي بخشد استفاده از خدمات بيمه‌اي براي تامين امنيت خاطر است.

 

بیمه باربری

محققين‌ معتقدند قديمي‌ ترين‌ نوع‌ بيمه‌ كه‌ تا حدي‌ با قواعد بيمه‌ امروزي‌ مشابهت‌ داشته‌ بيـمه‌ حمل‌ و نقل‌ دريائي‌ ميباشد كه ‌در اواسط‌ قرون‌ وسط‌ـي‌ در بين‌ تجار، مالكان‌ كشتـي‌ و سرمايه‌ داران‌ و بانكداران‌ رايـج‌ بوده‌است‌ بيمه‌ حمل‌ ونقل‌ نيز همچون‌ سايـر پديده‌هاي‌ اجتماعي‌ سير تكاملي‌ خود را ….

 

بیمه خودرو

رشد فزاینده پدیده شهرنشینی و زندگی صنعتی در کنار نیاز و تمایل بشر به مقوله ارتباطات، حمل و نقل و جابجایی‌ها، به‌رغم مزایای بی‌شمار تبعات و مصائب پیچیده‌ای را به دنبال داشته است. سالیانه تعداد زیادی از هموطنان عزیز در حوادث و تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده و ….

 

بیمه اشخاص

سرطان شایع ترین علت مرگ در افراد زیر ۷۵ سال و دومین عامل مرگ پس از بیماریهای قلبی و عروقی در جمعیت بالای ۷۵ سال است . بر اساس آمارهای رسمی ، هرساله تعداد قابل توجهی در جهان مبتلا به سرطان می شوند که علیرغم برخورداری ا ز بیمه های درمانی فراگیر که ….

 

بيمه ها ي مخصوص

جابجايي انبوه كالا و مسافر به وسيله ناوگانهاي هوايي و دريايي و متعلقات مربوطه دراقصي نقاط جهان ايجاب مي نمايد پوشش هاي مناسب بيمه اي در برابر خطرات و حوادث احتمالي بمنظور حفظ و حراست از اينگونه سرمايه ها با اطمينان خاطر بيشتر به فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي خود ادامه دهند. ‌

 

و مشاوره رایگان می باشد.

 

و آخرین اخبار، گفتگو و مطالب روز حوزه اقتصاد را در انجمن خرد نیز دنبال کنید.

 

 

تماس با ما:

آدرس:انتهای بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، پلاک ۳۸۲، طبقه دوم، نمایندگی بیمه البرز(ساغری)

تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۷۲۷۳

همراه: ۰۹۱۲۳۴۳۶۷۴۱

نمابر: ۰۲۱۶۶۵۷۱۷۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *