ارائه نوین خدمات ساختمان در تهران

امروزه با توجه به مشغله‌های بسیار زیاد افراد در بیرون از منزل، دیگر فرصتی برای انجام کارهای خانه وجود ندارد. در این میان بروز برخی مشکلات مانند خرابی هایی سیستم های گرمایشی و سرمایشی، برق‌کاری ساختمان، ترکیدگی لوله ها و خرابی‌هایی که در پی دارد و به طور کلی خرابی‌هایی که به محل زندگی و یا کار ما مربوط می شود بسیار آزار دهنده و وقت‌گیر است.
روزگار آنکه هر کسی یک نقاش ساختمان خوب و یا یک بنای خوب و یا به زبان عامتر یک استادکار خوب را می‌شناخت تقریبا گذشته است و به علاوه عنصر وقت آنچنان با ارزش شده که حتی بسیاری از کارهای ریز و خرده‌کاری ها توسط افرادی جز اعضای خانواده صورت میگیرد.

اوستاپ به ارائه‌ی کلیه خدمات ساختمان در تهران در زمینه‌های نقاشی ساختمان در تهران، بنایی، کاشی کاری و سنگ گاری، برقکاری، لوله کشی ساختمان و سایر خدمات ساختمان می‌پردازد.
آنچه این روزها بسیار به چشم می‌خورد این است که برای انجام آنچه گفته شد چند نگرانی عمده وجود دارد.
اول اینکه برای انجام یک کار مشخص با طیف وسیعی از پیشنهاد های قیمتی مواجه می‌شویم که همین مسئله باعث اولین سردرگمی مشتریان می شود.

مسئله بعدی مسئله سرعت کار است. وقتی در سیتم لوله‌کشی و تاسیسات ساختمان مشکلی رخ می دهد اگر در سریع ترین زمان ممکن اقداماتی اولیه صورت پذیرد، مشکلات جانبی کمتر خواهد بود ولی اگر زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک استاد کار  منصف، مجرب و مطمئن نماییم، خرابی‌ها  و مشکلات جانبی گسترش خواهد یافت.

مسئله سوم مسئله امنیت است. اینکه افرادی که وارد محیط خانه و یا محل کار ما می شوند باید افرادی مطمئن باشند به همین دلیل است که بسیاری از ما برای اینکه مثلا یک نقاش را به خانه و یا محل کارمان بیاوریم از بسیاری از دوستان و آشنایان پرس‌و‌جو میکنیم که فردی که قرار است وارد محل کار و یا زندگی ما بشود فردی مطمئن و به قول قدیمی ها دست پاک باشد.
آخرین دغدغه این است که وقتی استادکار ، کارش را انجام داد و از منزل ما بیرون رفت، اگر در کاری که انجام داده عیب و ایرادی باشد، دیگر پسخگو نیست و مسئولیت آن را نمی‌پذیرد.

ضمانت کار مسئله بسیار مهمی است که خیال مشتری را آسوده می‌کند که اولا کار به بهترین نحو ممکن انجام شده که پیمانکار کار خود را تضمین می‌کند و به علاوه در صورت بروز ایرادات احتمالی، پیمانکار با کمال احترام مسئولیت را می‌پذیرد و کار را به طور کامل انجام داده و به شما تحویل می دهد.

با توجه به آنچه بیان شد، اوستاپ با در نظر گرفتن ۴ مورد به عنوان ارزش های اصلی خود، به ارائه خدمت به مشتریان خود می‌پردازد.
ارزش اول: انجام کار با ارائه قیمت مشخص و همچنین ارائه نرخ ضمانت شده

ارزش دوم: انجام کار با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن

ارزش سوم: تضمین امنیت

ارزش چهارم: ضمانت انجام کار و مسئولیت‌پذیری در برابر اقدام انجام شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *