معرفی انواع ماساژور برای بدن و کاربردهای آن

ماساژ دادن نقاط مختلف بدن از گذشته‌ها به ما ارث رسیده است و این کار دیرینه‌ای طولانی در تاریخ دارد. با پبشرفت علم و افزایش تحقیقات در این حوزه دلایل علمی این کار نیز به اثبات رسیده است. حال دیگر پزشکان فواید ماساژ و حتی موارد استفاده آن برای بهبود برخی بیماری‌ها را می‌دانند و از آن در تجویزات خود برای برخی بیماری‌ها استفاده می‌کنند. به همین دلیل هم هست که دستگاه‌های ماساژور بوجود آمده‌اند.

دستگاه‌های ماساژور و انواع آن

دستگاه‌های ماساژور و انواع آن

اگر بخواهیم فواید ماساژ برای بدن را به صورت خلاصه بیان کنیم می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • بهبود گردش خون
  • حرکت بهتر عضلات
  • جلوگیری از گرفتگی عضلات
  • بهبود تنفس
  • و….

با این همه فایده که برای شما برشمردیم حال دیگر با اطمینان کامل می‌توان گفت که خرید صندلی ماساژور برای خانه امری ضروری است و باید در لیست خریدهای ما قرار بگیرد. اما دستگاه‌های ماساژور نیز انواع مختلفی دارند و شما باید برای خرید آن با آگاهی کامل اقدام کنید تا خریدی مناسب داشته باشید. در ادامه برخی از آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد تا شما را در خریدتان یاری کنیم.

دستگاه ماساژور مخصوص پا:

همانطور که می‌دانید و مطمئنا پیش از این نیز شنیده‌اید پا قلب دوم انسان‌ها است. به همین دلیل هم مراقبت از آن اهمیت بسیار زیادی دارد. از آنجایی که وزن کل بدن بر روی پاها می‌باشد، خستگی و کوفتگی پا امری طبیعی خواهد بود. برای رفع این خستگی می‌توانید از دستگاه ماساژور پا استفاده کنید. این مدل دستگاه‌ها عملکردهای مختلفی دارند به عنوان مثال برخی از این دستگاه‌ها با ماساژ لرزشی و ماساژ با حباب کار می‌کنند و برخی دیگر نیز دارای کیسه هوا و گرم‌کن هستند و برنامه مخصوص ماساژ پا دارند که به صورت خودکار ماساژ را بر روی پاها انجام می‌دهند.

خرید این ماساژور برای کسانی که به پاهای خود فشار زیادی می‌آورند ضروری می‌باشد.

ماساژورهای مخصوص برای گردن:

همانطور که از نام این مدل پیداست این ماساژورها برای رفع خستگی گردن و حتی شانه‌ها طراحی شده است. ماساژور گردن بر روی شانه‌ها و گردن فرد مورد نظر قرار می‌گیرد و ماهیچه‌ها را به صورت خودکار و برنامه‌ریزی شده ماساژ می‌دهد. در ماساژورهای گردن، ماساژ گرمایی نیز انجام می‌شود که باعث افزایش گردش خون و رفع خستگی و گرفتگی عضلات گردن می‌شود.

این مدل ماساژورها برای کسانی که به هر دلیلی مجبور هستند به صورت روزانه گردن خود را خم کنند بسیار مناسب می‌باشد و می‌تواند از بیماری‌های احتمالی گردن جلوگیری کند. افرادی مانند برنامه‌نویس‌ها و یا کسانی که با کامپیوتر کار می‌کنند.

مبل ماساژور :

مبل ماساژور بهترین نوع دستگاه‌های ماساژور می‌باشد. این دستگاه‌ها تقریبا تمامی اندام بدن را مورد پوشش خود قرار می‌دهند و می‌توان گفت که یک ماساژ کامل را اجرا می‌کنند. این نوع ماساژورها بسته به مدل خود دارای برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای اجرای انواع مختلف ماساژ هستند. اگر هزینه کافی برای خرید دستگاه ماساژور را دارید حتما این نوع را انتخاب کنید تا از یک ماساژ کامل و برنامه‌ریزی شده لذت ببرید و از فواید محتلف آن نیز بهره‌مند شوید.

اگر به دنبال خرید یک دستگاه ماساژور با بهترین کیفیت و کم‌ترین هزینه هستید حتما سری به سایت شرکت آی رست بزنید و با مشاوران با تجربه این شرکت صحبتی داشته باشید. شرکت آی رست به صورت تخصصی در حوزه فروش دستگاه‌های ماساژور فعالیت کرده و تنها شرکتی است که تمامی محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر دوساله ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *